Прості дії за умови їх щоденного виконання можуть ефективно допомагати худнути: зокрема, фахівці радять їсти більше клітковини, білка і кальцію. Про це повідомляється на порталі Food.News, що опублікував їх рекомендації.

Їсти більше продуктів, багатих клітковиною. Як пояснюють дієтологи, продукти, багаті клітковиною, такі як нут, фрукти і цільнозернові злаки, містять мало калорій, мало жиру і багато харчових волокон, які можуть довше зберігати відчуття ситості. Переварюючись повільно, вони не викликають сплесків цукру в крові. Саме швидке підвищення і зниження рівня цукру в крові викликає сильний голод, що змушує з'їдати більше.

Крім того, цільні зерна містять поживні речовини, такі як магній і вітамін B6, яких не вистачає багатьом людям в процесі схуднення.

Їсти більше овочів. Вживання в їжу сирих і листових зелених овочів, таких як морква, броколі і цукіні, також дає тривалу ситість. Ці овочі низькокалорійні, але багаті водою і повільно перетравлюваної клітковиною - ідеальне поєднання для завдання схуднути.

Білок - обов'язково. Експерти радять отримувати білок з риби, курки і бобів, оскільки вони є набагато більш корисними джерелами білка порівняно з червоним м'ясом (від нього теж не потрібно відмовлятися зовсім). Достатня кількість білка допомагає скидати жир і зберігати м'язи.

Перекушувати горіхами. Приберіть все, чим до цього перекушували протягом дня, і замініть ці снеки горіхами. Вони містять корисні жири, які допомагають людям почувати себе ситими, і білок, який стимулює витрату калорій в процесі перетравлення.

Додати в раціон кальцію. Фахівці пояснюють, що кальцій впливає на те, як жир розщеплюється і зберігається. Було доведено, що чим більше кальцію міститься в жировій клітині, тим більше жиру вона спалює.

Джерело: МедікФорум


Повернутися назад Опублікована: 23 листопада 2023 р.