Каталог товарів

Корисно знати

 • Застосування дулоксетину. Сучасний погляд

  Опублікована: 26 лютого 2024 р.

  Підвищення ефективності лікування пацієнтів із великим депресивним розладом, особливо в разі наявності супутніх захворювань, потребує відповідного коригування схем терапії. Особливо цінним для цього є досвід психіатрів, які працюють в умовах реальної клінічної практики. До вашої уваги представлено огляд статті M. A. Alvarez-Mon et al. «Current opinions about the use of duloxetine: results from a survey aimed at psychiatrists» видання Brain Sci (2023 Feb 15; 13 (Friedrich, 2017): 333), присвяченої аналізурезультатів опитування спеціалістів щодо ефективності терапії антидепресантами.  Детальніше
 • Феномен ромунації

  Опублікована: 19 лютого 2024 р.

  Уявімо таку ситуацію. Робочий день наближається до завершення, ви з нетерпінням очікуєте на приємний вечір вдома. І за 15 хвилин до виходу з офісу до вас підходить керівник і каже, що ви щось наплутали у своєму звіті. Ви перепрошуєте і починаєте виправдовуватися та пояснювати, чому так сталося. Але керівник не так звинувачує вас у помилці, як просто хоче, аби ту помилку виправили - бо це нормально, коли хтось помиляється.

  Зі схожими ситуаціями доводилося стикатися чи не кожній людині. І у вас є два варіанти, як її виправити. Перший - це піти додому й насолодитися вечором, залишивши проблеми на роботі до завтра. Другий - дозволити проблемі роз'їдати вас весь вечір, вважати його зіпсованим та думати про те, наскільки несправедливим може бути світ.

  Детальніше
 • Емоційний стрес, соматична патологія, тривога

  Опублікована: 16 лютого 2024 р.

  Психоемоційне навантаження негативно впливає на стан здоров'я людини, відіграючи величезну роль у розвитку різноманітної соматичної патології, особливо захворювань травної та серцево-судинної систем. Сучасні погляди на виникнення неорганічної патології яскраво відображають тісний зв'язок між станом нервової системи та порушенням функції різних органів (кардіоневроз, функціональна диспепсія, синдром подразненого кишечнику), а чутливість травного тракту до нервових впливів пояснюють віссю «головний мозок - ​кишечник».

  Детальніше
 • Уретрит у чоловіків і жінок види, симптоми та лікування

  Опублікована: 13 лютого 2024 р.

  Уретрит - це запалення слизової оболонки сечовипускного каналу, викликане інфікуванням різними мікроорганізмами. Практично у всіх випадках це захворювання, яке передається статевим шляхом.

  Детальніше
 • Підвищений рівень холестерину. Чи потрібно приймати статини

  Опублікована: 12 лютого 2024 р.

  Щодня 47 млн американців приймають лікарські засоби для зниження рівня холестерину. Найчастіше це статини. Вони сприяють виведенню надмірної кількості холестерину, зменшенню кількості його утворення в печінці та профілактиці розвитку атеросклеротичних бляшок у судинах.

  Водночас багато людей стурбовані потенційними побічними ефектами або думають, що їм доведеться приймати статини все життя.

  Детальніше