Каталог товарів

Корисно знати

 • Що таке панічні атаки, чому про них усі говорять і як допомогти

  Опублікована: 07 листопада 2023 р.

  Панічні атаки - це термін, про який напевно чули усі.

  Однак, що це - психічний розлад чи звичайне відчуття страху? Як зрозуміти, що у вас саме панічна атака і що з нею можна вдіяти?

  Детальніше
 • «Запитайте у фармацевта. Як працюють ліки»

  Опублікована: 06 листопада 2023 р.

  Як діють медикаменти на наш організм і як організм реагує на них, що означають всі ці фрази на кшталт «приймати натщесерце» та «за 30 хвилин до їди», пояснює у своїй книжці фармацевтка Вікторія Михайлова. Також вона розповідає про історію і майбутнє фармації, популярні ліки та їхнє виробництво, фармацевтичні міфи й особливості прийому ліків в умовах надзвичайних ситуацій.

  Детальніше
 • Пологи вдома, контрацепція, вакцинація:

  Опублікована: 03 листопада 2023 р.

  Деколи поради тих, за ким ми стежимо в Instagram, можуть бути смертельно небезпечними.

  Детальніше
 • НЕ ПРОПУСТІТЬ ЦВІТІННЯ КУЛЬБАБИ

  Опублікована: 03 листопада 2023 р.

  Кульбаба -

  рослина, яка під ногами--лікує все. Лікувальні властивості мають і квіти, і листя, і стебла, і коріння. Найперше--сік стрілок кульбаби, на яких тримається квітка, це найкращий засіб для лікування підшлункової залози, навіть офіційна медицина це визнає!!! Отже, нарвати довільну кількість стрілок кульбаби, промити, просушити, згорнути в кульки і пропустити через мясорубку, вичавити сік через марлю чи капроновий чулок. Для консервації-на 1 літр соку-100 мл спирту і 4 столових ложки без верху меду. Вживати першу дозу -1 ст ложку при болях підшлункової, потім по 1 ч ложці за 30 хв до їжі 3 рази на день-18-21 день дотримуючись певного харчування. Протипухлинна дія-за рахунок сапонінів, які містяться в коренях- зв'язуючи холестерин, яким харчуються онкоклітини, створюючи важкорозчинні сполуки, лишаючи ці клітини поживних речовин, і вони гинуть. Гіркота кульбаби містить тараксацин, який стимулює і активізує імунний захист.

  Детальніше
 • Чому наш сайт називається Джива? Джива, що означає це слово?

  Опублікована: 02 листопада 2023 р.

  Наші пращури - Слов'яно-Арії знали, що людина складається не лише з фізичного тіла, а й з душевних та духовних енерго-інформаційних тіл.

  Людина складається не лише з фізичного тіла, а й із душевних та духовних енерго-інформаційних тіл.

  Детальніше