Каталог товарів

Корисно знати

 • Чому наш сайт називається Джива? Джива, що означає це слово?

  Опублікована: 02 листопада 2023 р.

  Наші пращури - Слов'яно-Арії знали, що людина складається не лише з фізичного тіла, а й з душевних та духовних енерго-інформаційних тіл.

  Людина складається не лише з фізичного тіла, а й із душевних та духовних енерго-інформаційних тіл.

  Детальніше
 • НОВИНКИ від NAMED

  Опублікована: 05 серпня 2021 р.
  Шановні покупці! 
   
  Раді повідомити Вам, що в нас з`явилися 3 нові препарати виробництва ТМ Named, Італія.
  Детальніше
 • Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!

  Опублікована: 27 квітня 2018 р.

  Шановні добродії!

  Звертаємося до Вас з проханням надати благодійну допомогу важкохворим дітям з інвалідністю до «Дня Захисту Дітей» , який відзначається 1 червня.

  Діти дуже чекають на це свято! Кожного року, ми разом з Вами долучаємося до добрих справ і вітаємо дітей з найнеобхіднішими потребами, а також важливими для розвитку подарунками, даруючи любов та турботу: важкохворим сиротам з АТО і не тільки, малозабезпеченим дітям з інвалідністю, дітям з великих сімей, які потребують підтримки, маючи важкі ураження ЦНС та ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму і супутні до них важкі гормональні порушення.

  Детальніше
 • Биологически Активные Добавки (БАД) – панацея или шарлатанство?

  Опублікована: 18 липня 2012 р.

  Биологически активные добавки (БАД) к пище популярны во всем мире. Более 50% населения Европы и до 80% американцев и японцев употребляют те или иные БАД, восполняющие дефицит жизненно важных веществ и улучшающие жизнедеятельность организма. В то же время в Украине и России, где проблема несбалансированного питания и гиповитаминозов населения стоит довольно остро, БАД еще только предстоит завоевать лояльность населения...

  Детальніше