Каталог товарів

Корисно знати

 • ДІАГНОСТИКА БРОНХІТа, ЛІКУВАННЯ

  Опублікована: 06 грудня 2023 р.

  Бронхіт, захворювання, від якого щороку страждає незліченна кількість людей, може бути небажаним гостем у нашому житті. Саме постійний кашель, відчуття стиснення в грудях і загальний дискомфорт змушують людину жадати полегшення. Але не бійтеся, бо у світі медицини існує величезна кількість знань і безліч засобів для боротьби з цією неприємною недугою.

  Детальніше
 • Як відрізнити грип від ГРВІ

  Опублікована: 03 грудня 2023 р.

  Чому вірус грипу вважається сильнішим та більш небезпечним, ніж ГРВІ? Як відрізнити симптоми грипу та ГРВІ? Коли треба викликати екстрену допомогу? Відповіді на ці та інші питання читайте далі.

  Детальніше
 • ГЕРХ або печія : причини виникнення та ефективні методи боротьби

  Опублікована: 02 грудня 2023 р.

  Мало хто сприймає печію як серйозну недугу, адже щоб її позбутися достатньо всього лише прийняти таблетку з реклами. Насправді ж печія може бути першим тривожним симптомом небезпечного захворювання. Якого саме? Про це розповість стаття.

  Статистика свідчить, що печія турбує від 20 до 50% населення розвинених країн. При цьому 10-20% людей відчувають дискомфорту або печіння у стравоході частіше одного разу на тиждень. Неприємне відчуття у горлі виникає приблизно через 15-30 хвилин після прийому їжі. Але не рідно людей турбує печія вночі.

  Детальніше
 • Прості поради, які допомагають схуднути

  Опублікована: 23 листопада 2023 р.

  Прості дії за умови їх щоденного виконання можуть ефективно допомагати худнути: зокрема, фахівці радять їсти більше клітковини, білка і кальцію. Про це повідомляється на порталі Food.News, що опублікував їх рекомендації.

  Детальніше
 • П’ять ознак дефіциту вітаміну D в організмі

  Опублікована: 09 листопада 2023 р.

  Біль в кістках і кінцівках, надмірна вага. Ці та інші ознаки дефіциту вітаміну D в організмі-частої проблеми зимового сезону-опублікував журнал Focus.

  Детальніше