Каталог товарів

Корисно знати

 • Хороший апетит важливий для схуднення

  Опублікована: 02 січня 2024 р.

  Чи реально надійно позбутися зайвих кілограмів? Та ще при цьому скинуту вагу не повернути назад, здоров'ю не нашкодити і виглядати свіжо та яскраво. Важко знайти жінку, яку б не хвилювали ці питання навіть у наш нелегкий час, коли до сезонних проблем додаються постійні стреси через війну.

  Щоб досягти стрункості правильно, ми звернулися до дієтолога Євгенії Розум. Євгенія Сергіївна одразу попередила, що швидкі процеси - не корисні процеси, потрібно переглянути свої харчові звички

  Детальніше
 • Чому не працює правило: витрачайте більше калорій, ніж споживаєте.

  Опублікована: 27 грудня 2023 р.

  "Менше їжте, більше рухайтеся" - таку пораду чула будь-яка дівчина, яка бажає схуднути. Часто можна почути, що це єдине правило, яке слід знати, коли йдеться про скидання ваги, і працює дуже проста математика: приберіть з раціону 10% необхідних вам калорій і почнете худнути.

  Детальніше
 • Передозування препаратами які можна купити без рецепта

  Опублікована: 26 грудня 2023 р.

  Розглянемо найпопулярніші дієві безрецептурні препарати, які побічні ефекти вони можуть мати та чому не варто легковажно ставитись навіть до тих препаратів, що знаходяться у вільному продажі.

  Детальніше
 • Ротавірус: найпоширеніше у світі захворювання після ГРВІ

  Опублікована: 24 грудня 2023 р.

  Підчепити цю кишкову інфекцію досить легко: достатньо не помити руки, покупатися у забрудненій водоймі чи просто поконтактувати з хворим.

  Детальніше
 • Ендометріоз - хвороба сучасної жінки, дорога і болюча.

  Опублікована: 20 грудня 2023 р.

  Ендометріоз -

  це хронічне захворювання, яке впливає на якість життя та є найчастішою причиною тимчасової втрати працездатності у жінок репродуктивного віку, та приносить значні економічні витрати.


  Детальніше