Каталог товарів

Корисно знати

 • Вітаміни групи В: незамінні нутрієнти для всього організму

  Опублікована: 18 грудня 2023 р.

  Вітаміни групи B: що це?

  Вітаміни групи В - це група поживних речовин, які відіграють безліч важливих ролей в організмі, зокрема підтримують здоров'я серцево-судинної та нервової системи та забезпечують перебіг різних метаболічних процесів. Вони містяться в різних продуктах харчування і багато людей отримують їх у достатній кількості із їжі (1).

  Однак у деяких ситуаціях організм потребує більш високих доз таких нутрієнтів, зокрема під час вагітності та грудного вигодовування, у літньому віці, а також при недостатньому вживанні таких речовин з продуктів харчування.

  Детальніше
 • Бджолині продукти. Які дуже корисні, а від чого - краще відмовитись

  Опублікована: 17 грудня 2023 р.

  Мед, бджолине молочко і прополіс.

  Ці продукти славляться своєю корисністю. У народній медицині вони знайшли широке застосування - мед їдять при застудах та болю у горлі, а бджолиний пилок споживають для зміцнення імунітету. Втім, чи дійсно ці продукти є настільки корисними для здоров'я?

  Детальніше
 • Невралгія і що потрібно про це знати

  Опублікована: 12 грудня 2023 р.

  Невралгія може вражати будь-яку частину тіла, викликаючи легкий або сильний біль. Деякі ліки та хірургічні процедури можуть її ефективно лікувати. Важка невралгія може вплинути на здатність людини виконувати повсякденні завдання та якість життя.

  Невралгія характеризується сильним стріляючим болем, який виникає через пошкоджений або подразнений нерв.

  Детальніше
 • Сучасні антибактеріальні препарати та їхнє використання

  Опублікована: 11 грудня 2023 р.

  Антибіотики - важливий інструмент в боротьбі з бактеріями. Проте їхнє неправильне використання може призвести до протилежного ефекту.


  Детальніше
 • ДІАГНОСТИКА БРОНХІТа, ЛІКУВАННЯ

  Опублікована: 06 грудня 2023 р.

  Бронхіт, захворювання, від якого щороку страждає незліченна кількість людей, може бути небажаним гостем у нашому житті. Саме постійний кашель, відчуття стиснення в грудях і загальний дискомфорт змушують людину жадати полегшення. Але не бійтеся, бо у світі медицини існує величезна кількість знань і безліч засобів для боротьби з цією неприємною недугою.

  Детальніше