Каталог товарів

Корисно знати

 • ГЕРХ або печія : причини виникнення та ефективні методи боротьби

  Опублікована: 02 грудня 2023 р.

  Мало хто сприймає печію як серйозну недугу, адже щоб її позбутися достатньо всього лише прийняти таблетку з реклами. Насправді ж печія може бути першим тривожним симптомом небезпечного захворювання. Якого саме? Про це розповість стаття.

  Статистика свідчить, що печія турбує від 20 до 50% населення розвинених країн. При цьому 10-20% людей відчувають дискомфорту або печіння у стравоході частіше одного разу на тиждень. Неприємне відчуття у горлі виникає приблизно через 15-30 хвилин після прийому їжі. Але не рідно людей турбує печія вночі.

  Детальніше
 • Прості поради, які допомагають схуднути

  Опублікована: 23 листопада 2023 р.

  Прості дії за умови їх щоденного виконання можуть ефективно допомагати худнути: зокрема, фахівці радять їсти більше клітковини, білка і кальцію. Про це повідомляється на порталі Food.News, що опублікував їх рекомендації.

  Детальніше
 • П’ять ознак дефіциту вітаміну D в організмі

  Опублікована: 09 листопада 2023 р.

  Біль в кістках і кінцівках, надмірна вага. Ці та інші ознаки дефіциту вітаміну D в організмі-частої проблеми зимового сезону-опублікував журнал Focus.

  Детальніше
 • Подорожник рятує від укусів бджіл та змій

  Опублікована: 07 листопада 2023 р.

  Про лікувальну силу подорожника (лат. Plantago)

  знали вже у першому столітті н. е. арабські, перські, грецькі та римські лікарі. Щоб ви знали, подорожник часто застосовується неправильно і не тоді, коли треба. Звичайне загальноприйняте застосування подорожника - накласти цілий лист на поріз - не дасть бажаного результату, щоб добитися кращого ефекту - насипте на рану червоного перцю.

  Детальніше
 • Що таке панічні атаки, чому про них усі говорять і як допомогти

  Опублікована: 07 листопада 2023 р.

  Панічні атаки - це термін, про який напевно чули усі.

  Однак, що це - психічний розлад чи звичайне відчуття страху? Як зрозуміти, що у вас саме панічна атака і що з нею можна вдіяти?

  Детальніше